niedzielę lubię

Link 03.02.2008 :: 10:11 co myślisz (0)

znowu niedziela.
lubię obrazki z pin up girls. czy to stylistyka, czy to sentyment (do czego?), nie wiem. tak czy inaczej tutaj jest chyba największa baza obrazków takowych z bardzo dawna, mniej dawna(te najlepsze, klasyczne) i całkiem niedawna(niezbyt mi się podobają)

zrobiłam też sobie ostatnio przegląd oldskulowych okładek vogue'a. niektóre na prawdę niezłe, inne gorsze. ale jednak coś w tym jest.

znowu sztuka. w zeszłym tygodniu były rzeźby z ołówków. teraz przedstawiam pana maurizio savini. genialne w swojej prostocie, nieco przerażające. niezłe całkiem

ten pan- yuko yoshioka - moim zdaniem bije o głowę jordiego labandę, w polsce znanego przede wszystkim z zeszytów w empiku. uwielbiam te obrazki, akwarelkowe, przypominające sielskie życie trochę, jak z filmów z audrey hepburn. z paryżem mi się kojażą i z rzymem. jakoś tak.

za to pan denis rouvre robi zdjęcia. przede wszystkim gwiazdom kina. bardzo podoba mi się seria, w której zaprosił różnych aktorów do studia, postawił przed nimi aparat i kazał samowyzwalaczem robić sobie zdjęcia.

po latach prawie 4 udało mi się znowu znaleźć panią jessicę joslin, która z różnych przedmiotów (złom, kości itp) wykonuje niesamowite rzeźby. jak można się domyślić najbardziej podobają mi się te z kotami:)

jeśli ktoś chciałby zrobić mi ładny prezent, to do listy dopisuję któryś z tych kapeluszy

już oglądając obrazki i trailer wiem, że muszę to obejrzeć. uwielbiam ten rodzaj wiktoriańskiej mroczności. mmmmniam. jasper morello.

piękna pogoda dzisiaj jest, czas iść na spacer dotlenić mózg
miau.
archiwum

2018
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006


tumblr

juliaclementine

linki

agnes
dezeen
cons
cyberkot
foto decadent
galadarling
itschloe
krisatomic
lapsus lazuli
lovely package
minimalismic
mkłj
nectar & light
nubby twiglet
pancygaro
photoshop disasters
sandra juto
stopa
swiss miss
the impossible cool
the selvege yard
ufo

  • powered by Blogi i Fotoblogi