niedzielę lubię

Link 03.02.2008 :: 10:11 co myślisz (0)

znowu niedziela.
lubię obrazki z pin up girls. czy to stylistyka, czy to sentyment (do czego?), nie wiem. tak czy inaczej tutaj jest chyba największa baza obrazków takowych z bardzo dawna, mniej dawna(te najlepsze, klasyczne) i całkiem niedawna(niezbyt mi się podobają)

zrobiłam też sobie ostatnio przegląd oldskulowych okładek vogue'a. niektóre na prawdę niezłe, inne gorsze. ale jednak coś w tym jest.

znowu sztuka. w zeszłym tygodniu były rzeźby z ołówków. teraz przedstawiam pana maurizio savini. genialne w swojej prostocie, nieco przerażające. niezłe całkiem

ten pan- yuko yoshioka - moim zdaniem bije o głowę jordiego labandę, w polsce znanego przede wszystkim z zeszytów w empiku. uwielbiam te obrazki, akwarelkowe, przypominające sielskie życie trochę, jak z filmów z audrey hepburn. z paryżem mi się kojażą i z rzymem. jakoś tak.

za to pan denis rouvre robi zdjęcia. przede wszystkim gwiazdom kina. bardzo podoba mi się seria, w której zaprosił różnych aktorów do studia, postawił przed nimi aparat i kazał samowyzwalaczem robić sobie zdjęcia.

po latach prawie 4 udało mi się znowu znaleźć panią jessicę joslin, która z różnych przedmiotów (złom, kości itp) wykonuje niesamowite rzeźby. jak można się domyślić najbardziej podobają mi się te z kotami:)

jeśli ktoś chciałby zrobić mi ładny prezent, to do listy dopisuję któryś z tych kapeluszy

już oglądając obrazki i trailer wiem, że muszę to obejrzeć. uwielbiam ten rodzaj wiktoriańskiej mroczności. mmmmniam. jasper morello.

piękna pogoda dzisiaj jest, czas iść na spacer dotlenić mózg
miau.
archiwum

2017
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006


tumblr

juliaclementine

linki

agnes
dezeen
cons
cyberkot
foto decadent
galadarling
itschloe
krisatomic
lapsus lazuli
lovely package
minimalismic
mkłj
nectar & light
nubby twiglet
pancygaro
photoshop disasters
sandra juto
stopa
swiss miss
the impossible cool
the selvege yard
ufo

  • powered by Blogi i Fotoblogi