a ja nadal tu sobie siedze tralala.jest milo bardzo i nie mam na co narzekac. no moze czasem jest mi troche smutno ale wiadomo jak to bywa.


a ostatnio bylam w pieknym parku co jest w wawozie i nazywa sie jesmond dene.i znalazlam tam wlochata malpke dalego, czyli orzech platanu i bylam w butowym miejscu. butowe miejsce to taka polanka w parku, gdzie na drzewach wisza buty. wlasciwie setki butow roznego rodzaju i wielkosci.mam ladne zdjecia, ale musze najpierw zobaczyc ile na nich widac. bo w pierwszym momencie polanka wyglada jak taka zwykla polanka i nagle dostrzegasz coraz wiecej butow zawieszonych wyzej lub nizej i jest to troche straszne. kasi kojazy sie to z butami umarlych, ale ja mysle, ze symbolizuja one zamkniecie jakiegos rozdzialu w zyciu tych ludzi.


miau.

co pomysleli:
10.08.2007, 14:39 :: 217.44.34.147

miaumiau

orrrany zof zaraz napisze ci normalnie mendo kochana.skrzacie
10.08.2007, 11:16 :: 84.10.212.167

zof

no dobraaaa, jeśli kazałaś mi komunikować się z tobą, moja piękna czerwona julio, przez bloga, to ja cię teraz uprzejmie proszę o odpowiedzi na poniższe pytania. 1-czy dostałaś moje smsy; 2-jak układa ci się z ciotkami; 3- przytyłaś, schudłaś :D; 4- jak z grzesiem ci się udaje skontaktować; 5-czy poznałaś jakichś nowych super-ludzi; 6- czy myślisz... no czy myślisz... czasem o zofiku? :) ojoj
fotolog.pl :: Forum :: Wróć